My Board Member

SONBAHAR'22 DÖNEMİ 5 EKİM'DE
BAŞLIYOR!

Kurumların güçlü ve sürdürülebilir bir yapıya sahip olmaları amacıyla
Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği ve MY Executive iş birliğiyle hazırlanan
Yönetim Kurulu Üyeliği Mentorluk ve Geliştirme Programı'nın
Sonbahar'22 Dönemi, 5 Ekim 2022 tarihinde başlıyor.

Programa halihazırda yönetim kurulu üyesi olanlar, aile şirketlerinde yönetime katılan ya da katılmaya hazırlanan yeni nesil aile üyeleri, yönetim kurulu üyeliğine aday C Level yöneticiler ve yönetim danışmanları başvurabilecek.

Kendi alanlarında öncü isimler deneyimlerini paylaşacak
Program; Eğitim, Tecrübe Paylaşımı Webinar’ları, Mentor-Menti Görüşmeleri ve Galatasaray Üniversitesi iş birliğinde Yönetim Kurulu Simülasyonu olmak üzere toplam dört bölümden oluşuyor. Toplam 16 hafta süren programın sonunda katılımcılara Galatasaray Üniversitesi tarafından sertifika veriliyor.

Program çerçevesinde; çok değerli iş liderleri, duayen profesyonel yöneticiler ve ekonomi basınının önemli temsilcileri, bilgi, birikim ve deneyimlerini katılımcılara sunuyor. İlk iki dönemde; Aclan Acar, Ahmet Dördüncü, Ali Pandır, Ali Ülker, Arzuhan Doğan Yalçındağ, Prof. Dr. Aytül Erçil, Cüneyt Türktan, Duygu Yılmaz, Ethem Kutucular, Feyhan Yaşar, Feyyaz Ünal, Galya Molinas, Hakan Eminsoy, Hurşit Zorlu, Mehmet Sami, Murat Kolbaşı, Murat Selek, Murat Ülker, Müge Yalçın, Orhan Turan, Perihan İnci, Sedat Eratalar, Dr. Tamer Saka, Tanyer Sönmezer, Tayfun Bayazıt ve Dr. Yılmaz Argüden programa mentor olarak katkı sağlayan isimler oldu.

Eğitim modüllerinde, tecrübe paylaşımı webinarlarında ve yönetim kurulu simülasyonlarında yer alan isimler arasında da Açıl Sezen, Adnan Akan, Dr. Affan Nomak, Ali Kamil Uzun, Prof. Dr. Aylin Ataay Saybaşılı, Dr. Burak Koçer, Dr. Cenk Türker, Dr. Erkin Erimez, Gökhan Şen, Prof. Dr. Güler Aras, Hande Bilgisu, Hülya Güler, Av. Kayra Üçer, Av. Lerzan Nalbantoğlu, Mehmet Göçmen, Naci Demiral, Av. Nihal Mashaki, Av. Onur Küçük, Özge Bulut Maraşlı, Sedef Seçkin Büyük, Selim Oktar, Serdar Öngün, Serdar Turan, Şahin Tulga, Volkan Akı, Prof. Dr. Volkan Demir, Yasemin Salih, Dr. Yasemin Yücel Karasu vardı.

Sonbahar'22 Döneminde yeni isimlerin de eklenmesi beklenen programın detaylı takvimi, Ağustos ayında yayımlanacak. Program içeriğiyle ilgili genel bilgi sahibi olmak için İlkbahar'22 Dönemi'ne ait sunuma buradan ulaşabilirsiniz.

Kayıt ücreti 60.000TL+KDV olan program için 31 Ağustos 2022 tarihine kadar yapılacak ödemelerde %5 erken ödeme indirimi uygulanacaktır. TKYD üyeleri, programa %15 indirimli olarak katılabilecektir.

Programa ilişkin detaylı bilgi ve ön kayıt için: myboardmember@tkyd.org - 0 212 347 62 00

İlkbahar’22 Dönemi Program İçeriği